آدرس  تهران : فاطمی، میدان گلها، خیابان کاج جنوبی، کوچه سرتیپ فکوری

سولات متداول

برخی از سوالات متداول در زیر به صورت کامل توضیح داده شده است . در صورت وجود هرگونه سوال و ابهام دیگر با ما تماس بگیرید .

تفاوت مینی پی سی با کامپیوتر های معمولی ؟

مینی پیسی نسل جدید کامپیوتر ها و کیس های قدیمیست با ابعاد بسیار کوچک، هزینه نگهداری بسیار پایین با عمر مفید بالا و مصرف برق ناچیز ولی با همان کارایی، شما می توانید تمامی کارهایی که با کامپیوتر های فعلی انجام می دهید را با سرعت بیشتر و بهینه تر با مینی پیسی انجام دهید.

مشاهده محصولات مینی پی سی

تفاوت تین کلاینت و زیرو کلاینت ؟

تین کلاینت ها معمولا دارای سخت افزار قوی نیستند و سیستم عاملی که بر روی انها نصب می شود از نوع Embedded بوده که بار زیادی روی سیستم نمی گذارند و کاربران بیشتر جهت استفاده از اینترنت از آن استفاده میکنند و در صورت نیاز به کار سنگین تر از طریق یکی پروتکل های ارتباطی به سرور متصل شده و شروع به فعالیت میکنند در نتیجه پردازش کاملا سمت سرور انجام می شود و زیروکلاینت ها در کل دارای همان سیستم عامل سبک هم نیستند و از ابتدا با پروتکل مختلف ارتباطی به سرور متصل شده و شروع به فعالیت می کنند و به همین دلیل از امنیت بالایی هم برخوردارند

مزایای استفاده از مینی پیسی و تین کلاینت؟

مزایا : استهلاک بسیار پایین به دلیل نداشتن قطعات مکانیکی مثل فن، نداشتن هارد دیسک های دارای هد، استفاده از قطعات خشک یا Solid بر روی مادربورد همه این خصوصیات باعث بالا بردن عمر مفید دستگاه در مقایسه با کامپیوتر های سنتی و لپ تاپ ها میشود طبق گزارش تحقیقاتی Gartner مدت زمان عمر مفید مینی پیسی ها حدود ۱۷۵۰۰۰ ساعت و کامپیوتر های سنتی ۲۰۰۰۰ ساعت می باشد این یعنی چیزی حدود ۹ برابر ! همچنین مصرف برق بسیار پایین ( ۲۰ برابر کمتر ) ، نداشتن صدا و فضای اشغالی کم از دیگر مزایای استفاده از مینی پیسی هاست.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه دلایل استفاده از مینی پی سی مراجعه کنید .

پروتکل های ارتباطی تین کلاینت و زیروکلاینت با سرور؟

در حال حاضر پروتکل های مختلفی برای ارتباط بین سرور با زیروکلاینت ها و تین کلاینت ها طراحی شده که معروف ترینRDP مایکروسافت، PcoIP کمپانی WMware و ICA سیتریکس می باشد. توضیحات مربوط به هریک از این پروتکل ها در قسمت اخبار و مقالات سایت وجود دارد می توانید با مراجعه به این قسمت اطلاعات خود را تکمیل نمائید.

مینی پیسی و تین کلاینت در چه محیط هایی کارایی دارد؟

شما می توانید از مینی پیسی و تین کلاینت ها به جای کامپیوتر های سنتی که دارای ابعاد بزرگ و مصرف برق بالا و عمر مفید پایینی هستند استفاده نمایید با توجه به تنوع مدل های تولید شده و بنا به نیاز خود می توانید این دستگاه ها را تهیه کرده و استفاده نمائید حتی در صورت وجود کار گرافیکی سنگین ! در حال حاضر پردازنده های Core i7 هم برای مینی پیسی ها توسط کمپانی اینتل طراحی شده و در دسترس است. در نتیجه در تمامی محیط ها قابل استفاده می باشد.

کاربرد تین کلاینت ها نیز در صفحه اختصاصی تین کلاینت ها به طور مفصل توضیح داده شده است .

ارسال پیام

برای ارتباط با ما در ساعات غیر کاری می توانید از فرم زیر استفاده نمایید .

کارشناسان سایناتک در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت .


[recaptcha size:compact]