INFO@IIMACO.NET
10 دلیل برای استفاده از Windows Server 2016

۱۰ دلیل برای استفاده از Windows Server 2016

Windows Server 2016 سیستم عاملی Cloud-ready است و از پس حجم کار فعلی شما هرچند بزرگ به خوبی بر می اید و همچنین انتقال به فضای ابری (Cloud) را به سادگی برای شما میسر می سازد.ما در اینجا ۱۰ دلیل که شما را به Windows Server 2016 علاقمند می کند به نقل از مایکروسافت بازگو می کنیم.

۱- Control the keys to your sensitive data

بهبود امنیت با محدود کردن دسترسی کاربرانی که سطح دسترسی Administrator دارند با دو روش Just Enough و Just-in-Time.شما در Windows Server 2016 می توانید برای هر ادمین کلیدهای امنیتی خاص فارق از هر دسترسی با زمان کاری مشخص تعریف کنید.

۲- Manage your servers from anywhere,even your mobile device

Windows server 2016 یک ابزار جدید میزبانی (Host) در فضای ابری به نام Server management tolls دارد.در واقع این سرویس یک رابط گرافیکی (GUI) از راه دور و web-based می باشد که به شما اجازه می دهد از هر جایی و با هر دستگاهی بتوانید سرورهایتان را کنترل کنید.

۳- Deploy servers in an exact configuration and keep them that way

بهبود عملکرد Powershell در قسمت Desired State Configuration (DSC) و اضافه کردن قسمت هایی به ویندوز که قابلیت های استفاده از open source software را به کاربر می دهد.

۴- Easily handle the 9:00 A.M or logon storm

بهبود امنیت سرویس Remote Desktop Service و ارتفاع وضعیت گرافیکی و compatibility بیشتر با دیگر تجهیزات از دیگر محاسن این سیستم عامل جدید است.

۵- Do_it_yourself storage

در صنعت Storage هر شرکتی یک نرم افزار مخصوص خود دارد اما با Windows Server Storage Spaces ما همه امکانات را در سیستم عامل خود داریم و این یعنی بهبود سرعت سرویس ها بدون هزینه اضافه.

۶- Upgrade without the downtime

دو سرویس Cluster Upgrades و Mixed Mode Cluster به شما اجازه می دهد سرورهایتان را بدون doentime به روزرسانی و مدیریت کنید.همه اینها طراحی شده اند تا شما هنگام انجام کارهایتان با مشکلی مواجه نشوید.

۷- Click,click,done_just like in Azure

این قسمت از ویژگی های Network Virtualization الهام گرفته و یک کنترل متمرکز بر روی منابع شبکه را به شما می دهد.

۸- Move beyond passive security

windows server 2016 برای محافظت از Virtual Machine محیطی کاملا امنیتی ایجاد کرده است.

۹- Use Containers to streamline app deployment from keyboard to protection

هیجان انگیز ترین بخش،Containers ها در windows server 2016 هستند که به گسترش سریع تر برنامه های کاربران کمک می کنند.

۱۰- A super small server that packs a big punch

Nano server یک بخش جدید در windows server 2016 می باشد و فقط برای عناصری در ویندوز می باشد که حجم کاری خاصی دارند و نتیجه ان faster boot times و simpler operations میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *