INFO@IIMACO.NET
باج افزار BTCWare

نسخه جدید باج افزار BTCWare

باج افزار BTCWare ، نسخه جدید و خطرناک تر از گذشته !

ورژن جدید باج افزار BTCWare در فضای مجازی در حال گسترش است . این باج افزار به فایل های رمزگذاری شده پسوند .wyvern را میافزاید .

از اصلی ترین و مهم ترین روش های انتشار فایل های مخرب این باج افزار از طریق اتصال از راه دور Remote Desktop به دستگاه هایی است که دارای پسورد ضعیفی هستند .

اینجاست که تین کلاینت ها به کمک شرکت ها و سازمان های بزرگ آمده و از خطرات ناشی از انتشار باج افزار ها در امان می مانند . همانطور که میدانید تین کلاینت ها میتوانند فاقد سیستم عامل باشند و از سخت افزارها و سیستم عامل سرور استفاده کنند . در نتیحه این امر شرکت ها و سازمان ها میتوانند هزینه خود را به جای خرید کامپیوترها صرف امنیت سرور کنند . مقاله ای در ارتباط با امنیت مینی پی سی و تین کلاینت ها در وبسایت سایناتک پیشتر منتشر شده است .

لازم به ذکر است در نسخه جدید باج افزار BTCWare فایل HELP .HTA به عنوان فایل باجگیری وجود دارد . در این فایل از قربانی خواسته می شود برای دریافت اطلاعات پرداخت با ایمیلی تماس حاصل کند .

باج افزار  BTCWare

همچنین یکی از تغییرات اعمال شده در نسخه جدید BTCWare چسباندن عبارت [email]-id-[id].wyvern به پسوند فایل های رمز گذاری شده است.

عملکرد باج افزار در مقایسه با نسخه های پیشین آن تغییر خاصی نداشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *