INFO@IIMACO.NET
مینی پی سی و تین کلاینت GreenCube

قیمت تین کلاینت ها

قیمت تین کلاینت موضوع مورد بحث و بررسی ما در این مقاله است . قبل از شروع آشنا کردن شما با نحوه قیمت گذاری انواع تین کلاینت ها باید بدانید که با گذشت زمان و پیشرفت چشمگیر تکنولوژی ، پیچیدگی سیستم ها و شبکه های کامپیوتری به قدری کاربردی شده است که نبودن یک سیستم کامپیوتری و شبکه آن در یک سازمان مشکلات بسیار زیادی را به آن مجموعه وارد میکند .

همانطور که مطلع هستید در بدو ورود کامپیوتر ها به ادارات ، سازمان ها و … بزرگترین مشکلی که گریبان گیر اعضا و پرسنل آن مجموعه بود ، حجم زیاد ، وزن بالا ، مشکلات حمل و نقل و …. بود . در ادامه پیشرفت تکنولوژی ، کامپیوترهای جدیدی وارد بازار شدند که می توان از آنها به مینی پی سی mini pc ، تین کلاینت (Thin Client) ، زیرو کلاینت و … نام برد که هر کدام از این دسته کامپیوترهای کوچک به منظور و هدف مشخصی تولید و روانه بازار شده است .

نحوه تعیین قیمت تین کلاینت ها

تین کلاینت ها (Thin Client) اقسام و انواع مختلفی دارند و هر کدام به منظور برطرف کردن مشکلی طراحی ، تولید و راونه بازار شده اند . این دستگاه های کوچک رومیزی با کامپیوترهای معمولی کوچک تفاوت قیمتی فاحشی ندارند که این خود برگ برنده ای برای استفاده از تین کلاینت ها و مینی پی سی ها به جای کامپیوتر قدیمی است .

با توجه به این سرعت پردازش بالا و هم چنین کارایی چندین برابر بهتر تین کلاینت ها ، قیمت فروش آن از حدود ۱ میلیون تومان تا ۳ میلیون تومان متغیر هست . البته همانطور که بدیهی است این قیمت ها تقریبی هستند و با توجه به نوسانات ارزی بازار روزانه در حال تغییر است . شایان ذکر است که همانطور که میدانید سرعت پیشرفت تکنولوژی به حدی سریع است که در همین مدت کوتاهی که از خواندن این مقاله میگذرد شاید چندین مدل تین کلاینت های پیشرفته تر و قوی تر وارد بازار شده یاشد .

قیمت گفته شده برای تین کلاینت های موجود در بازار و مصرف عام تایید میشود کمااینکه تین کلاینت های به صورت خاص برای مصارف خاصی تولید شده که قیمت هایی بسیار گران تر از قیمت های معمول دارند .

در بازار ایران ، انواع تین کلاینت ها با برندهای مختلف قابل خرید هستند و اینکه کدام برند دارای کیفیت معقول متناسب با بودجه مصرفی شما را دارد کاری است که نیاز به تحقیق و پرس و جو دارد .لازم به ذکر است که گارانتی این محصولات نیز از اهمیت خاصی برخوردار است لذا حتما از برند های خرید داشته باشید که دارای گارانتی باشد تا در صورت بروز مشکلی در این دستگاه الکترونیکی براحتی مشکلی خود را توسط گارانتی تین کلاینت خود برطرف کنید .

تین کلاینت GreenCube

شرکت راهکار سیستم سایناتک ؛ نماینده انحصاری مینی پی سی و تین کلاینت های GreenCube از شرکت های نماینده برند اصلی تین کلاینت در کشورمان است که تمامی محصولات این شرکت دارای ضمانت نامه میباشد . برای اطلاع از مینی پی سی و تین کلاینت ها با کارشناسان سایناتک تماس بگیرید تا به صورت کاملا رایگان مشاوره ای تخصصی جهت خرید بهترین تین کلاینت متناسب با نیاز خود را دریافت کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *