شرکت سایناتک فعالیت خود را بر روی دوربین های مداربسته در سه حوزه متمرکز کرده است . این سه حوزه عبارتند از  :

  • حوزه حفاری چاه های آبی عمیق
  • حوزه صنعتی
  • حوزه عمومی
دوربین حفاری عمیق

حفاری آبی

فیلم برداری و عکس برداری با کیفیت فوق العاده Full HD در چاه های آبی و خشک تا متراژ ۵۰۰ متر ، دوربین ۳۶۰ درجه متحرک ضد آب تنها برخی از ویژگی های این محصول است .

حفاری آبی

همانطور که میدانید در چاه های عمیق در صورت بروز مشکل امکان بررسی وعیب یابی دقیق به هیچ عنوان وجود ندارد و معمولا برای برطرف کردن مشکل از کارشناسان حرفه ای استفاده میکنند که انها هم با آزمون سعی و خطا و بعضا با هزینه های فراوان ممکن است بتوانند مشکل را شناسایی کنند که باز هم برطرف کردن این مشکل در متراژهای عمیق بسیار دشوار است حتی در بعضی موارد کور کردن چاه و زدن یک حلقه چاه دیگر اقتصادی تراست. بهترین راهکار برای عیب یابی و برطرف کردن آن دیدن مشکل از نزدیک است که با توجه به عمق چاه این کار فقط از طریق دوربین های مخصوص می تواند انجام شود.

شرکت سایناتک با بکارگیری و استفاده دانش فنی متخصصین خود اقدام به طراحی و تولید دستگاهی نموده که قابلیت فیلم برداری و عکس برداری با کیفیت فوق العاده Full HD را در چاه های آبی و یا خشک تا متراژ ۵۰۰ متر داراست. این دستگاه دارای دوربین ۳۶۰ درجه متحرک و ضد آب بوده با IR و LED های بسیار قوی که تاریکی مطلق ۰ Lux توانایی ضبط و نمایش تصاویر را دارد همچنین طراحی و ساخت دوربین این دستگاه به گونه ایست که قابلیت تحمل فشار ناشی از آب تا عمق ۵۰۰ متری را  داراست. این دستگاه با داشتن یک صفحه نمایش با امکان درج متراژ چاه می تواند به طور انلاین و زنده مشکل به وجود امده در عمق چاه روی صفحه نمایش خود به کارشناس مربوطه نمایش دهد. در نتیجه تمامی این قابلیت های ذکر شده باعث می شود کمک میکند دقت بالاتر و بدون سعی و خطا با صرف وقت و هزینه کم مشکل بوجود آمده را شناسایی و نسبت به رفع آن اقدام کرد.

لازم به ذکر است این دستگاه کاملا ساخت کشور عزیزمان بوده و تکنولوژی آن بومی سازی شده است و در مقایسه با مدل های خارجی امریکایی و اروپایی دارای کیفیت یکسان و قیمت بسیار پایین تری می باشد.

دوربین ضد انفجار

صنعتی

توانایی طراحی و پیاده سازی پروژه در شرایط های خاص

صنعتی

در حوزه صنعتی این شرکت توانایی طراحی و پیاده سازی پروژه هایی که در آن دوربینهای مداربسته در محیط هایی با شرایط آب و هوایی خاص که دارای رطوبت بالا، گرمای بیش از حد گرد و غبار فراوان و همچنین محیط هایی دارای قابلیت اشتعال بالا هستند را دارد.

این دوربینها با داشتن Housing های مخصوص با استانداردهای بین المللی نظیر Ex ( ضد انفجار ) با قابلیت کنترل زاویه دید از راه دور و همچنین Housing های دارای فن جهت خنک نگه داشتن دوربین در محیط های بسیار گرم و یا Heater در محیط های زیر صفر درجه نصب و راه اندازی می شوند.

مدل ها و برند های معتبری و مختلفی جهت کار در این چنین محیط هایی وجود دارد که این شرکت در صورت نیاز میتواند راهنمایی لازم را به کارفرما در جهت تصمیم گیری صحیح درانتخاب برند نماید.

دوربین مداربسته

عمومی

نصب و فروش تجهیزات دوربین های مداربسته

عمومی

حوزه عمومی در حقیقت شامل سایر محیط ها و مکان هایی هستند که نیاز به دوربین مداربسته در آنها احساس می شود. منازل ، فروشگاه ها ، مراکز خرید ، شرکت ها و سازمانهای دولتی و … در حوزه عمومی قرار میگیرند که با توجه تجربه و تخصص این شرکت در زمینه حفاری و صنعتی کار کردن در این عمومی بسیار ساده تر می باشد لذا مشتریانی که به هر دلیلی نیاز به استفاده از دوربین های پیدا می کنند می توانند با کارشناسان این شرکت تماس گرفته و از مشاوره رایگان در آنها بهرمند شوند.

سایناتک

سایناتک

شرکت راهکار سیستم سایناتک افتخار این را دارد که با بهره مندی از از تجربیات بیش از ۱۵ ساله مدیران و کارشناسان خود در زمینه پروژه های کوچک و بزرگ دوربین مداربسته و سیستم های امنیتی و نظارت تصویری از ابتدا تا انتهای یک پروژه در کنار مشتریان خود به عنوان یک پیمانکار متعهد قرارگرفته و با مشاوره اولیه رایگان پس از بازدید پروژه و با تعامل دو جانبه وهمفکری با کارفرما اقدام ارائه طرحی جامع در قالب نقشه با توضیحات کامل و جا نمایی صحیح و بهینه دوربین ها به طور کاملا پویا و ایجاد و پیاده سازی زیرساخت ارتباطی هوشمند و مطمئن، پروژه تعریف شده توسط کارفرما را متناسب با بودجه در نظر گرفته به پایان برساند. کسب رضایت و اعتماد مشتری سرلوحه کاری مدیران و پرسنل شرکت سایناتک می باشد.